INFOLINKA: +420 721 712 736

Novinky
Pozastavení plateb bankovním převodem

Vážení zákazníci, z důvodu údržby pozastavuji možnost platby bankovním převodem. Aktuálně řeším možnost rychlých plateb zákazníků a možnost okamžité expedice zboží, vše samozřejmě za takových podmínek, aby to nikoho nestálo...

více
Doručení do Vánoc 2020

Vážení zákazníci, jako každý rok i tento je zde stěžejní termín pro poslední objednávky, které mohou být vyřízeny a dodány do Vánoc 2020. Aktuálně je posledním možným termínem objednávky s...

více

Doručení do Vánoc 2020

Úvod NovinkyDoručení do Vánoc 2020

Vážení zákazníci, jako každý rok i tento je zde stěžejní termín pro poslední objednávky, které mohou být vyřízeny a dodány do Vánoc 2020. Aktuálně je posledním možným termínem objednávky s doručením do Vánoc termín 18.12. 6:00 ráno a to pouze platby dobírkou. Přejete-li si platit bankovním převodem, prosím o objednání do 16.12. 18:00 a provedení "okamžité platby". Pouze za těchto podmínek lze balík doručit pod stromeček :)

 

Samozřejmě všem, co objednají dříve moc děkuji - máme pak třeba čas navíc, takže je možné řešit případné detaily při sestavování atp. 

 

Za objednávky předem děkuji a přeji krásný, klidný zbytek roku, ať už na nás chystají ve vládě cokoliv. Hlavně úsměv na tváři.

 

František Vagaský

DetskaAuticka.eu

již 9.rokem jsem zde pro Vás..

Copyright 2013 - 2021 © DetskaAuticka.eu - elektrická autíčka, džípy, motorky a traktory pro radost Vašich dětí