OKAMŽITÁ platba převodem

Úvod NovinkyOKAMŽITÁ platba převodem

Vážení zákazníci, děkuji za Vaše objednávky, které u mne uděláte v "Black friday" nebo "Happy monday" či jiný výmysl dnešní doby. Zkrátka zboží, které je skladem mám pro Vás za jasně danou cenu, ať je jaro, léto, pátek, pondělí nebo před Vánocemi. Umělé snižování cen, které naoko dělají snad všechny větší eshopy mi nepříjde férové vůči zákazníkům, pouze urychluje jejich rozhodování kdy zboží koupit. A jelikož je spotřební doba, je toto "masírování" nekončící...  Pokud ale objednáte v mém obchodě, moc Vám za to děkuji. Pro malého podnikatele se speciálním sortimentem, který jedná s každým narovinu, je každá objednávka, která nekončí u "velkých, výhodných či designově úžasných" eshopů malá radost.

 

Co je ale v dnešní době skvělé a o co se chci s Vámi podělit, pokud to tedy ještě nevíte, je možnost zadávat okamžité platby u většiny bank u nás v ČR. To znamená, že úhrada se okamžitě ukazuje na mém účtě u Komerční banky a mohu Vám autíčko poslat obratem. Je to jako kdybyste platitli kartou, ovšem bez poplatků, které velké karetní asociace / banky mají s těmi to platbami spjaté. To znamená, že můžete zaplatit obratem a zboží posíláme také ihned po úhradě (v rozhodné době do cca 10. hodiny, kdy balíky vozíme na depo České pošty / přepravců), po této době hned další pracovní den. 

 

Je to super možnost placení, nemusíte mít doma hotovost, úhrada zboží je okamžitá a pro Vás to ještě znamená 100,- úsporu. Děkuji za každou objednávku a přeji krásný prosinec, ať jsou pro všechny z nás Vánoce 2020 co možná nejklidnější.

 

František Vagaský

majitel detskaauticka.eu

Copyright 2013 - 2021 © DetskaAuticka.eu - elektrická autíčka, džípy, motorky a traktory pro radost Vašich dětí