INFOLINKA: +420 721 35 25 57

Novinky
AKTUÁLNĚ POUZE PLATBY PŘEDEM

BOHUŽEL PLATBY DOBÍRKOU AKTUÁLNĚ NEPOSKYTUJEME V SOUVISLOSTI S ŠÍŘENÍM VIRU SARS-CoV-2 PROSÍM ZVOLTE PLATBU PŘEVODEM. PŘI CENĚ ZBOŽÍ NAD 2000,-KČ SLEVA 99,- Z DOPRAVY!   Stačí nakoupit alespoň za 2000,-Kč (většina produktů,...

více
2000 fanoušků dětských autíček

Krásný Nový rok... i celý nadcházející rok! K dnešnímu prvnímu dni letošního roku jsem dostal velmi krásný dárek a to 2000 fanoušků, kterým se líbí dětská autíčka. Děkuji všem! Budu...

více
Úvod Vánoční soutěž 2017

Velká vánoční soutěz - kup autíčko a vyhraj 5000,-Kč

Vánoce 2017 jsou již dávno za námi, ovšem skvělé ceny autíček máme stále. Máte-li o nějaké zájem a líbí se Vám - objednejte. Máte dotaz, potřebujete poradit nebo upřesnit informace? Pište, volejte, chatujte... jsem zde pro Vás každý den již více než 7 let.


====================


Archiv soutěž 2017:


 

Promo text: Podmínky jsou jednoduché - pouze tři snadné kroky - nákup, like a foto. Výherce zvolí veřejně lidé a výhra je vyplacena v penězích. To už stojí za to koupit autíčko zde a soutěžit, co říkáte? Šanci na výhru má každý a navíc ji můžete do jisté míry sami ovlivnit. Kdo bude o pět tisíc bohatší...?

 

Podmínky soutěže "Kup autíčko a vyhraj 5000,-" kterou pořádá přímo provozovatel eshopu DetskaAuticka.eu, František Vagaský, IČ:73838225, osoba řádně podnikající již od roku 2006, která je také garantem a dbá na transparentnost celé soutěže. 

 

Termín konání soutěže

 

Soutěž začíná 11.11.2017 ve 21:00 a končí 31.12.2017 ve 21:00 a vztahuje se na celou ČR a Slovensko. 

 

Co tedy musím udělat?

 

1. krok - zakupte jakékoliv vozítko (auto, moto, džíp, traktor...) přímo zde v eshopu detskaauticka.eu (soutěžit může každý zákazník, který provede objednávku max. do 20.12.2017 23:59)

 

2. dejte LIKE DětskýmAutíčkům na Facebookové stránce facebook.com/detskaauticka

 

3. vozítko dejte pod stromeček dítěti a vyfoťte jeho vánoční radost z dárku - tuto fotografií poté zašlete do 26.12.2017 17:00 na email soutez@detskaauticka.eu


Co bude dále?

Ten samý den tj. 26.12.2017 od 21:00 budou všechny došlé fotografie zobrazeny na Facebokovém profilu DětkýchAutíček kde bude probíhat jejich hodnocení systémem LIKE na fotku. Hodnotit fotografie budou přímo lidé, kterým se líbí dětská autíčka = čím více budete naši stránku sdílet se svým okolím, tím více lidí může lajknout vaši fotku ;)

 

Co získám?

Výherce (uživatel FB, který splní tři výše uvedené kroky a získá NEJVĚTŠÍ POČET "LAJKŮ" na svou soutěžní fotografií) získá rovných 5000,- Kč (nebo ekvivalent € pokud se bude jednat o soutěžícího ze Slovenska) na bankovní účet vedený v ČR nebo SR. Výplata bude provedena max. do 14 dnů od ukončení soutěže.


==================


UKONČENÍ SOUTĚŽE 31.12.2017 21:00

1) VÝHERCEM HLAVNÍ VÝHRY 5000,-Kč se stal pan Petr Vlček s 522 LIKE na fotku.  GRATUJI!!!

2) Všem ostatním soutěžícím děkuji a jako neplánovaný bonus a poděkování za účast v soutěži jsem se rozhodl každému z nich předat poukaz na 500,-Kč na nákup v eshopu detskaauticka.eu a který lze použít na jakékoliv zboží bez výjimky. Podmínkou využití je pouze min. cena objednávky 500,-Kč vč. DPH bez dopravy a využití kdykoliv v průběhu roku 2018. Lze tak nakoupit třeba i náhradní baterie atp. A NEBO lze poukaz darovat dále někomu, kdo jej může použít při nákupu autíčka :)


3) Poděkování patří i všem fanouškům a hlavně těm, kteří si našli chviličku času a dali svůj like jedné ze soutěžních fotografií. Jako malé poděkování mohou všichni využít slevy 100,-Kč při nákupu jakéhokoliv vozítka v ceně od 1000,-Kč vč. DPH bez dopravy a to až do 31. března 2018. Slevový kupon najdou fanoušci na FB stránce dětských autíček.


VŠEM JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI A PŘEJI OD SRDCE JEN TO NEJLEPŠÍ V ROCE 2018. Především hodně úsměvů dětí a plno radosti s jejich dětskými autíčky.


František Vagaský, DetskaAuticka.eu

***PF2018*** 


==================TIPY DO SOUTĚŽE

- sdílejte co nejvíce facebookovou stránku dětských autíček, pomůže vám to při následném hodnocení


- dejte si na soutěžní fotce záležet, čím povedenější, tím líbivější


 

 

Co nedělat (aneb několik zákazů pro férovou soutěž):


- je zakázáno jakkoli neoprávněně zasahovat do hodnocení fotografií (za každým lajknutím musí stát skutečný člověk, se skutečným profilem, ne robot - toto může být kontrolováno a v případě porušení může být soutěžící ihned vyřazen ze soutěže)


- fotografie dítěte s autíčkem (či jiným vozítkem) nesmí být upravována ani focena speciálními aplikacemi pro "přikrášlování" přidávání prvků do fotky, atp. 


- rovněž nesmí být na fotografií loga / označení firem, produktů, jakožto jakékoliv nemorální texty znaky atp. máme vánoční čas a proto samozřejmě lze fotit autíčko u stromečku s dítkem, ozdobami apod, ale nic se nemá přehánět - přirozená fotografie zachycující čirou dětskou radost je nejkrásnější  


=============================

FAQ - často kladené otázky a odpovědi


Co když jsem kupoval vánoční dárek u vás již dříve v tomto roce? Mohu také soutěžit?

 

Soutěže se mohou zůčastnit i zákazníci kteří nakoupili na eshopu detskaauticka.eu dárek již dříve, pakliže byl zakoupen v roce 2017 a bude předán pod stromečkem 24.12. na Vánoce 2017. Současně však takový zákazník musí také dát LIKE na naši stránku a zaslat vánoční soutěžní fotku autíčka a dítěte... 


Jak napsat a kam mám zaslat soutežní email s fotkou?


Stačí napsat emailovou zprávu, předmět emailu "Vánoční soutěž", do zprávy Vaše jméno, adresu, telefon, číslo objednávky zde na eshopu a jméno, kterým jste olajkovali Facebookovu stránku DětskýchAutíček (bude zkontrolováno). Do přílohy vložíte fotku a odešlete. Po přijetí a kontrole, že je vše v pořádku, bude emailem potvrzena Vaše účast v soutěži.

 


Kolik fotografií mám poslat?


Každý zákazník má nárok na jednu soutěžní fotografií na jedno zakoupené vozítko. Tedy pokud např. kupujete dvě autíčka pro dvě děti, můžete je buď vyfotit zvlášť a nebo udělat společnou fotografii (dvě děti se dvěma autíčky). Jedna krásná fotka je víc než dvě průměrné. Rozhodnutí je v tomto případě na vás.


V jakém formátu a velikosti foto poslat?


Fotografie zasílejte ve standardním formátu JPG ve velikosti minimálně 1024 x 768 pixelů. Všechny soutěžní fotografie budou při nahrávání automaticky upraveny právě na takovou standartizovanou velikost.


Kolik soutěžících bude do soutěže zapojeno?


To nikdo neví. Zapojit se může každý nakupující a celkový počet soutěžících tak bude známý až 26.12.2017 ve 21:00 kdy budou všechny soutěžní fotografie zobrazeny na Facebooku. Může to být několik set a nebo jen pár lidí.


Co se stane, když bude nakonec v soutěži jen jeden člověk?


Ačkoliv se to nedá očekávat, pokud by byl jen jeden soutěžící, je jasné, že by vyhrál právě on :)  Soutěž by se nerušila, pouze by si někdo odnesl rovnou výhru a měl by tak autíčko zaplacené a nebo si třeba udělal pěkný začátek nového roku...


Mohu soutěži věřit, získá skutečně někdo těch 5000,- Kč ?


Soutěžit může každý, mohu garantovat, že výhru někdo skutečně obdrží - a toho dotyčného nevybírám já, ale lidé a to veřejně na Facebooku. Transparentnost a nezávislost zde tedy máme. Vyhrát může kdokoliv. Soutěž je zde pod mým jménem a rozhodně bych jej nedával všanc pokud bych to se soutěží nemyslel vážně.// doplněno 26.12. 17:37 :


V případě stejného počtu liků na dvě /více fotografií v soutěži vyhraje kdo?


Pokud by měli dvě (či více) soutěžní fotografie stejný počet liků do rozhodné doby - konce soutěže, bude hlavní výhra rozdělena mezi tyto dva (či více) výherce.František Vagaský, DetkaAuticka.eu


 =============================


Nějaké další otázky? Stačí napsat - online, přes kontaktní formulář nebo zavolat.Trocha povinného textu pro realizovanou soutěž na FB: Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.


Fotky budou prezentovány a mohou být užity k promo účelům: Soutěžící, který zašle soutěžní fotografií tímto souhlasí s podmínkami soutěže. Soutěžní fotografie mohou být použity pro marketingové účely tohoto eshopu a zobrazeny jak u zboží, na těchto stránkách, tak i Facebooku a soutěžící účastí na soutěži s tímto souhlasí. Souhlas s použitím fotografií lze samozřejmě odvolat a to nejdříve měsíc po ukončení soutěže - písemně na email provozovatele eshopu.

Copyright 2013 - 2020 © DetskaAuticka.eu - elektrická autíčka, džípy, motorky a traktory pro radost Vašich dětí