INFOLINKA: +420 721 712 736

Novinky
Pozastavení plateb bankovním převodem

Vážení zákazníci, z důvodu údržby pozastavuji možnost platby bankovním převodem. Aktuálně řeším možnost rychlých plateb zákazníků a možnost okamžité expedice zboží, vše samozřejmě za takových podmínek, aby to nikoho nestálo...

více
Doručení do Vánoc 2020

Vážení zákazníci, jako každý rok i tento je zde stěžejní termín pro poslední objednávky, které mohou být vyřízeny a dodány do Vánoc 2020. Aktuálně je posledním možným termínem objednávky s...

více

Elektrická dětská vozítka vyrobená v licenci - originál označení

Úvod Vozítka s licencí

V této kategorii najdete všechna vozítka vyráběná v licenci, tedy vozítka, která mají originální označení, design, znaky a loga dané automobilky. Mít doma nádherné Audi, Mercedes, BMW, Ford, Volvo, Porsche, Mini nebo Hummer teď může i Vaše dítě :)  Krásné kousky na které je radost pohledět - potěší děti i dospělé a všechny ve Vašem okolí ;)

 

Mezi nejprodávanější modely patří právě značky Audi, Mercedes a Ford, které kupují hlavně zákazníci, kteří auta těchto značek již mají doma v garáži. Předávat svému synovi nebo dceři nové elektrické autíčko v garáži vedle Vašeho "velkého vozu" je hodně emotivní záležitost, která poteší jak děti, tak i rodiče. Radost tatínků bývá nesmírná a ať už při stavbě vozítka nebo při jízdě na dálkové ovládání se muži stávají opět dětmi. A maminky si to také užívají.

 

Elektrická autíčka s licencí pro malé i větší děti (autíčko pro děti od jednoho roku do šesti (max. osmi let) koupíte přímo na našem eshopu, stačí si vybrat :)

Výrobce  
Zobrazené produkty 1 - 42 z celkových 62
Zobrazit stranu: 1 2 »
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: 1 2 »
Copyright 2013 - 2021 © DetskaAuticka.eu - elektrická autíčka, džípy, motorky a traktory pro radost Vašich dětí